6 Haziran 2010 Pazar

Hadi ordan :)

Şu anda kol gibi bi rapor yazmam gerektiği için tabi ki oyalanıyorum. Aklıma bi şey geldi onu yazıcam.

Dışarda bir yer ararken birilerine sorarsın ya, ben hem onların dediklerini yapıyorum hem de içten içe söylediklerine inanmıyorum. Bu olayın adını bulamadım ama anlatıcam :)

Geçen yaz Bodrum'a tatile gittik erkek arkadaşımla, çarşıdayken Halikarnas'ı sorduk. Hadi Gari'nin oralarda bir dükkan sahibine. Adam 2-3 km var buraya, dümdüz gidin falan diye anlattı. Tamam teşekkürler dedik sonra ikimiz de aynı şeyi düşünmüşüz. "Yok artık, 2-3 km yoktur daha neler" dedik. hahahaha sanki biliyoruz nerede olduğunu biliyosan niye soruyosun, soruyosan niye inanmıyosun di mi :)

Bi akşam Ataşehir migrosa gidiyorum, otobüse bindim muavine dedim beni orada indirin diye. Daha önce gittim ama otobüsle gitmedim, neyse geldik bi yerlere benzettim migrosun oraya. Geldik mi dedim? Çocuk da yok daha 5-10dk var dedi. Yine içimden "Atıyosun, o kadar yok dedim." 10dk sonra indim otobüsten :)

Bu akşam da bi arkadaşımıza gittik, 3 kişi. Çıktık, dolmuş geçiyor mu buradan diye sitenin güvenlik görevlisine sorduk. Adam da geçiyor ama yarım saatte bir geçer bugün Pazar olduğu için dedi. Yine içimdeki engelleyemediğim ses. "Atma, karşı taraftan vızır vızır dolmuş geçiyor, buradan da geçer" dedi. 20dk sonra binebildik dolmuşa.

Nedir bu durum haci :)

Hiç yorum yok: